Počítejte s námi na Equal Pay Day 2021

levné kurzy

Nedostatek odvahy a sebedůvěry – faktory, které často stojí za tím, že se ženy velmi dlouho rozhodují o využití příležitostí, které jim práce i život přináší. Povzbudit je, nasměrovat, ukázat jim způsob, jak si nenechat ujít šanci realizovat se mohou pozitivní vzory. Ženy, které si vybudovaly kariéru, uplatnily svou odbornost a využily svůj potenciál.

Jedinečnou příležitostí, jak si vyzkoušet mentoring, který má svou tradici a hlavně kvalitu, je zúčastnit se akce Equal Pay Day 2021 s podtitulem „Počítejte s námi“, která se uskuteční online ve dnech 26. 3. – 1. 4. 2021. Jde o největší akci pro aktivní ženy, pracovně-zážitkovou konferenci, jejíž nedílnou součástí je právě mentoring.

Každoročně u mentoringových stolů zasedají stovky žen, které si společně užívají atmosféru plnou podpory, inspirace a motivace. Nic na tom jinak nebude ani letos, kdy se mentoringová část programu týdenní akce koná online. Podělit se o své životní i pracovní příběhy, úspěchy i neúspěchy je připraveno na 60 mentorek z mnoha oborů. Každá má své téma, za každou z nich stojí zajímavý příběh. Řeč tak bude například o tom, co všechno jim přinesl rok 2020 poznamenaný situací kolem pandemie, která do práce a životu každého z nás zasáhla jako blesk z čistého nebe, o odvaze a sebevědomí v podnikání nebo o tom, jak se v životě a v kariéře posunout dál.

V rámci mentoringových stolů zasedne také Kateřina Reichertová, zakladatelka projektu www.digiskola.cz., se kterou se můžete pobavit na téma „Digitální technologie jsou i pro ženy! Šetří nám čas, který můžeme trávit s rodinou. Usnadňují život a vydělávají peníze.“

Vstupenky jsou k zakoupení zde: https://www.equalpayday.cz/vstupenky-2021/
POČÍTEJTE S NÁMI!
  • Facebook skupina

    Připoj se do Facebook skupiny a staň se součástí živé komunity Digi holek. Přijď si pro radu nebo sdílej své digi zkušenosti.

  • Kategorie