Digitalizovat znamená méně práce a více peněz

aplikace4

Při budování Digi školy jsem již od samého počátku plně věnovala pozornost nastavení kompletní digitalizace a automatizace procesů. V té době jsem narazila na komplexní balíček tří aplikací české vývojářské firmy SmartSelling s názvem Plážová platforma. Tento balíček obsahuje Mioweb, kdy bez znalosti programování si člověk sám pohodlně postaví vlastní web nebo e-shop, který vypadá opravdu profesionálně. Fakturační a objednávkový systém FAPI, který pracuje zcela automatizovaně za vás a email marketingový nástroj  SmartEmailing, který za vás automaticky komunikuje se zákazníky. Více si přečtěte v rozhovoru:-)

  • Facebook skupina

    Připoj se do Facebook skupiny a staň se součástí živé komunity Digi holek. Přijď si pro radu nebo sdílej své digi zkušenosti.

  • Kategorie